Marker Pitt Artist Pen Brush Scarlet Red FC167418 118

Indeks: FC0007

Zobacz cenę i dostepność, zaloguj się lub zarejestruj

Zaloguj się
Dostawa w 24h
Przejdź i porównaj
Cienkopis Faber-Castell Pitt Artist FC167418 Nowość od Faber-Castell! Nowoczesny artystyczny pisak umożliwiający szkicowanie rysowanie i malowanie z końcówką w formie pędzelka Tusz o neutralnym PH po wyschnięciu nie rozmazuje się na papierze oraz jest odporny na działania światła Wysokiej jakości końcówka pędzelkowa zapewnia maksymalną elastyczność i nierozmazywanie się tuszu! Produkt idealny dla artystów grafików projektantów ilustratorów architektów i wszystkich którzy realizują kolorowe rysunki Cechy: - końcówka: cienkopis w formie zbitego pędzelka - rodzaj tuszu: neutralne PH tuszu bez zawartości kwasów po wyschnięciu wodoodporny - kolor tuszu: szkarłatowy - widoczny na zdjęciu Dostępny w szerokiej skali 58 intensywnych kolorów oraz atrakcyjnych zestawach!

Marka
Faber_Castell
Indeks
FC0007
Kod dostawcy
167418
Marka
Faber_Castell
Kolor
scarlet red
Waga
0.02
Article
PAR0630

Marker Pitt Artist Pen Brush Scarlet Red FC167418 118

Napisz swoją opinię

Poradniki i aktualności

Promocja na segregatory Esselte No. 1.

Kupuj produkty Esselte i odbierz słuchawki JBL

Czytaj dalej

Organizacja dokumentów w biurze

Praca w biurze wiąże się z ciągłym obiegiem różnego rodzaju dokumentów. Aby panował w nich porządek wymagają odpowiedniego przechowywania i należytej segregacji. Właściwa organizacja dokumentów w biurze nie tylko ułatwi wykonywanie obowiązków, ale sprawi, że pracownik będzie postrzegany jako osoba dokładna, konkretna i dobrze zorganizowana.

Czytaj dalej

Rzeczy potrzebne przy sprzątaniu

Nie masz zbyt dużo czasu na sprzątanie? Warto dowiedzieć się, jakie rzeczy są potrzebne przy sprzątaniu, aby można było szybko wykonać swoją pracę i aby było widać efekty. Sprzątanie w domu wcale nie musi wymagać od nas wielkiego wysiłku, kiedy wszystko dobrze zaplanujemy i mamy odpowiedni sprzęt.

Czytaj dalej
Czytaj więcej poradników, aktualności na naszym blogu
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 30 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24